info@yildiz-elektrik.com
+90 212 613 06 38

Hakkımızda

Firmamız 1988 yılında kurulmuştur. Pano imalat ve malzeme satışına Topçular Emintaş 3 Sanayi Sitesin’de başlamıştır. Artan bir iş kapasitesi ve personeli ile firmamız bugünkü bulunduğu yer olan Rami Emintaş Sanayi Sitesinde;

  • 1 Mağaza
  • 1 Montaj Atölyesi
  • 2 Depo
  • 1 Sac Atölyesi

olmak üzere siz değerli müşterilerimize daha iyi şartlarda hizmet etmek amacıyla faaliyetine başlamıştır.

Firmamız 30’a yakın personeli ile her geçen gün teknolojinin getirdiği yenilikleri takip etmekte ve uygulamaktadır. Firmamız kurulduğundan bu yana teknik ve ticari yönden kalite ve hizmet anlayışını, Uluslar arası kalite sistem Standartları olan İSO 9000 çalışmalarını başlatarak geliştirmektedir. Firmamız Türkiye genelinde kompresör, derinkuyu dalgıç pompa, hidrofor, akaryakıt istasyon pompa kumanda, AG. dağıtım, kompanzasyon, makina otomasyonu v.b. gibi panoları ile kalitesi, garantisi ve satış sonrası hizmet ağı ile tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Bu imalat ve montajlar TSE 3367; TSE 12361 nolu standart ve Avrupa normlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamız malzeme satışı ve teslimatına, gerekli önemi vererek, müşteri hizmet ağını genişletip, çeşitli sektör dallarına cevap verebilecek bayilikler temin etmiştir. Teknolojik gelişmelere paralel olarak müşteri beklenti, istek ve ihtiyaçlarını karşılama konusunda, kaliteli hizmet anlayışından hiçbir zaman vazgeçmeyecek, bir anlayışla, siz sayın müşterilerimize hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Saygılarımızla, YILDIZ ELEKTRİK

© 2014. Tüm Hakları Saklıdır.